Úvodom

Otvorenie bazára zbraní neslúži k tomu, aby sme konkurovali našim veľkopredajcom a obchodníkom so zbraňami, ktorí sú v mnohých prípadoch mojimi dobrými priateľmi. Slúži na zaplnenie sektora, ktorý v predaji zbraní na Slovensku chýba. Tak ako vedľa seba žijú značkový predajcovia áut a autobazáre, tak by som chcel aby bola chápaná naša aktivita. Taktiež našou aktivitou nehodláme nahradiť inzertný server. Táto aktivita bude slúžiť k rozšíreniu streleckého športu medzi široké masy.

Tak ako za čias Zväzarmu, hoci v tom čase boli dostupné iba malokalibrovky. Teraz v čase, keď máme na Slovensku jeden z najlepších (ak nie najlepší) zákon o zbraniach a strelive, je čas si ho vychutnať v plnom rozsahu.

Ak nás strelcov bude viac a ak budú športové zbrane dostupnejšie, zaplníme strelnice. Táto aktivita prinesie ovocie aj našim obchodníkom so zbraňami a strelivom, ktorí zabezpečia našim strelcom kvalitné a hlavne lacné strelivo.

Želám Vám veľa radostí so streleckým športom a dúfam, že na našich stránkach nájdete čo hľadáte.

Po 4-mesačnej práci sa nám podarilo presťahovať predajňu do lepších a modernejších priestorov. S presťahovaním do modernejších priestorov sa nič nemení na orientácii predajni – to znamená hlavné zameranie je stále na použité zbrane na šport a lov. Tento sektor na Slovensku chýbal, cieľom je poskytovať strelcom a poľovníkom zbrane za primerané ceny.

V predajni si našli svoje miesto aj „zbrane od priateľov“. S potešením oznamujeme, že predávame zbrane slovenského konštruktéra Ing. Jaroslav Kuracinu a som pyšný, že som jeho priateľ a ďakujem mu týmto ešte raz za túto možnosť.

Ďaľšou expozíciou sú nože od slovenského nožiara Jožka Mancíra z Nitry, ktorý vyrába nože s takou zanietenosťou, že nemá čas na prezentáciu svojej práce a v slovenských podmienkach je takmer neznámy, pretože nemá čas na internet. Takisto je mojim dobrým priateľom a dúfam, že aj v budúcnosti Vám prinesieme šperky jeho nožiarskej a remeselníckej šikovnosti.

Oznam

15.09. Opakovacia guľovnica FRANCHI HORIZON ANNIVERSARIO

05.09. AKCIA
Franchi Horizon Anniversary
(Kaliber 308 winchester 30-06) + digitálne zariadenie PARD = 930€ + 729€ = pôvodne 1659€ a teraz 1399€!!!

04.09. prinášame vám zameriavač s nočným videním od firmy PARD

05.08. Pridaný cenník pre celú kolekciu nových Fabarm zbraní

29.07. Máme naskladnené nové FABARM zbrane!


Navštívte naše nové weby
www.ISSC.sk
www.fabarm.sk


Výhradný dovozca: Sabatti, RA Redolfi, Breda, Brenneke, Pretolani, Diotto, Mirage - Clever

Autorizovaný predajca: Blaser, Mauser, Steyr Mannlicher, Zeiss, Grand Power, Wolf Eyes, Steiner, Meopta, Docter, Garmin, Hillman

Spriateľené stránky
Zálesáctvo

Kontaktné údaje
+421 911 222 944
brokovnice@centrum.sk
M. R. Štefánika 62
91101 Trenčín, Slovensko
fb.com/brokovnice.sk